Tofaş araçların iç modifiye için kullanılabilecek parçalar sınırsız denebilecek kadar çoktur. Aracın iç kısmı aynı dışı gibi birçok değişiklik, dizayn yapmaya oldukça uygundur. Aracın iç kısmında renk değişikliği yapmak, kapı döşemeleri, koltuk kılıfları ve göğüsün aynı renkte olması dışardan bakıldığında hemen göze çarpar. Bu da aracı daha havalı kılar. Birçok araçta kolay kolay değişmeyecek parçalar, Şahin ve Doğanlarda oldukça ucuza değişmektedir.

Tofaş Doğan ve Şahin İç Modifiye Parçaları: Modifiye Direksiyon simidi


Tofaş araçlara uygulanacak direksiyon simitleri standartlardan ufak ve istenilen renkte olabilir. Bu direksiyon simidi dışardan havalı görünür ve kullanımı kolaylaştırır.

Tofaş Doğan ve Şahin İç Modifiye Parçaları: Göğüs, torpido modifiyesi

Standart göğüsler güneş ışıklarından dolayı rengini kaybeder. Çatlama yapar. Üzerine örtü örtmek göze hoş gelen bir şey değildir. Torpido ve göğüs modifiyesi gerekir. Çeşitli göğüs değişim şeçenekleri bulunmaktadır. Havalı aracın rengine hoş gelen bir renk şeçilerek , renk değişikliği yapılmalıdır.

Tofaş Doğan ve Şahin İç Modifiye Parçaları: Gösterge paneli modifiyesi

Şahinlere en uygun gösterge panelini, 3lü kadran devir göstergesi kullanılmasıdır. Gösterge penelinin arka rengi ve panelin rakam renklerinin değiştilmesi bu kısıma uygulanacak modifiyasyonlardır. Gösterge panelinin ışığının değiştilirmesi geceleyin aracın dışından bile fark edilir.

Tofaş Doğan ve Şahin İç Modifiye Parçaları: Modifiyeli pedal takımı

Şahinler de ışıklı pedallar ve krom işlemeli modifiyeli pedallar kullanılmaktadır. Bu pedallar hem görünüş hem de kullanım kolaylığı sağlar.

Tofaş Doğan ve Şahin İç Modifiye Parçaları: Özel renkli paspaslar

Paspasların yerinde kayması istenmeyen durumdur. Kaymayan paspaslar sayesinde bu durum ortadan kalkar. Bir çok renkte paspas bulunmaktadır. Aracın iç modifiyasyonunda kullanılar diğer renklere uygun bir renk şeçilmelidir.

Tofaş Doğan ve Şahin İç Modifiye Parçaları: Deri koltuk kılıfları

Koltuk kılıflarının bir çok rengi bulunmaktadır, en çok tercih edilen kir tutmayan kılıflardır.

Tofaş Doğan ve Şahin İç Modifiye Parçaları: Panzolatların deri ile kaplanması

Panzolatların orjinali siyahtır. Aracın iç kısmının rengine uygun değişik bir renk seçilmelidir. Kolay kolay kirlenmeyen döşemeler kullanılarak hem temiz bir iç kısım hem de havalı görünüş sağlanır.

Tofaş Doğan ve Şahin İç Modifiye Parçaları: Tavan döşemesi

Tavan döşemesi uygun bir renkle değiştilmelidir. Tavan ışığa da florasanlı lamba ile değiştirilmesi yapılacak diğer bir modifiyedir.

Neon ışıklandırma

Spor vites topuzu

Ara kol dayama sepeti

Ses ve görüntü sistemleri

(Visited 11 times, 1 visits today)