TAVAN KAPLAMA FİYATI, KAPUT KAPLAMA FİYATI VE CAM FİLİMLERİ KAPUT KAPLAMA VE TAVAN KAPLAMANIN SÖKÜLMESİ

Araç modifiyelerinde son zamanlar sıkça rastladığımız kaput ve tavanın folyo ya da karbon kaplama hakkında bilgi verelim. Araçların göz alıcı bir hale gelmesini sağlayan kaplamaların fiyatları uygundur. Özellikle başında vinil yazan kaplamaların kullanılması yakın bakıldığında dahi en ufak hata olmamasını sağlar. Kaliteli materyallerden oluşan bir malzemeden yapıldığı için uygulanırken sorun çıkartmaz. Ayrıca sayesinde uygulandığı yüzeylerde farklı bir estetik yaratır. Kaplamaların yapılması trafik kanunlarına aykırı kabul edildiğinden sürekli durdurularak ceza yiyebilirsiniz. Kaplamanın renginin ruhsata işlenmesi bu sorunu ortadan kaldıracaktır.
Mat siyah folyo, parlak siyah folyo, siyah vinil karbon, kırmızı vinil karbon, beyaz vinil karbon, şeffaf vinil karbon, gri vinil karbon, mavi vinil karbon, parlak siyah folyo, siyah karbon, mat siyah karbon, panoramik mat cam tavan görünümü, panoramik parlak tavan görünümü en çok kullanılan kaplamalardır.
Daha sonra herkesin merek ettiği diğer bir konuda kaplamların sökülmesidir. Bu konu hakkında bilgi verirsek kaplamaların yaz ayların hava aşırı derece sıcakken sökülmesi daha kolaydır. Kaplamaların sökülürken fön makinesi kullanılması yapışkan kalıntılarını en aza indirecektir.

(Visited 93 times, 1 visits today)