TRANSPORTER MODİFİYE PARÇALARI 06 HU 395

Transporter modifiye konusunda en çok aksesuar sahip araçların başında gelir. İç modifiye sınırsız aksesuara sahiptir. Dış modifiye diğer araçlar gibi bady-kit uygulamaları için uygundur. Jant ve lastik şeçimi oldukça önemlidir. Aracın dış görüntüsü kadar yol performansını de etkilemeyecek lastik ve jant seçimi yapılmalıdır. Transporter modifiyede aracın arka tarafından bakıldığında, stop farların değiştirilmesi, egzoz ucunun eklenmesi, arka tamponun ahengi bozmaması gerekir. Aracın duruşundan dolayı fazla abartıya kaçılmamalıdır.

06 HU 395 plakalı aracı size model olarak sunuyoruz. Aracın dış kısımındaki modifiye abartıya kaçılmadan, göz alıcı bir güzellik sağlanmış.

Transporter iç modifiyesi için neler yapılabilir bir bakalım. Bize örnek teşkil edecek 06 HU 395 içerisinde; çok rahat ve konforlu deri döşeme koltuklar, alttan çıkan lcd ekran televizyon, katlanabilir masa, araç telefonu, ses sistemi, buzdolabı, kahve makinası bulunmaktadır. Ayrıca aracın iç kısımı oldukça geniş ferahtır. Camların tamamında perde bulunmaktadır. Volkswagen transporter modifiyesinde Ankaranın en gözde araçlarında biri olan 06 HU 395 aracın sahibi Ersin Yüksel’dir.

(Visited 104 times, 1 visits today)