MODİFİYELİ OPEL VECTRA 93 : 06 MTJ 74

Araca modifiye yapıyorum diye, gelişi güzel aksesuar takmak, parça değiştirmek, aracın görünüş estetiğini bozar.

OPEL VECTRA A grubuna yapılacak modifiye resimlerini gördüğünüz 06 MTJ 74 araç gibi göze hitap etmelidir.Aracın jant seçimi defalarca denenerek özenle seçilmiştir. Aracın yere olan yakınlığı en uygun seviyede ayarlanmıştır.

06 MTJ 74 aracın bady-kit parçaları birbirini tamamlar nitelikte ve ahenk içindedir. Ön tamponunun  yere olan yakınlığı o kadar iyi ayarlanmış ki yere sürtünerek gidiyormuş hissi vermektedir. Komple kaput kaplama ve arka spolier uygulaması aracı daha havalı görünmesini sağlamıştır. Ön farlara en uygun kaş modeli yapılarak abartıdan kaçılmıştır. Aracın rengine ve duruşuna göre en uygun cam filimi çekilmiştir.

06 MTJ 74 modifiyesinde dışı gibi aracın içerisi de çok iyi dizayn edilmiştir. Parıldayan ön göğüs, aracın renginde koltuk kılıfları ve perdeler ile iç kısım tasarlanmıştır. Böyle göze hoş gelen araçta müzik sistemi de PIONEER teyp ve 4 gömme pioneer hoparlör ve Pioneer anfi bulunmaktadır.

06 MTJ 74 motor,yürüyen aksamı, bakımlı olduğundan, atak yüksek hızlara elverişlidir. Performans egzoz sayesinde varlığı geçtiği tüm yollarda hissedilir.

06 MTJ 74 OPEL VECTRA nın sahibi ve modifiyesini yapan MEHMET YAŞARdır.