MİTSUBİSHİ L200


Mitsubishi L200 daha önceki yıllarda satış sonrası yapılan modifiyeleri örnek alarak yeni makyajlı kasasını çıkardı. Mitsubishi İntense l200 2007 yılında piyasaya çıkarak dünya pazarında önemli bir yer aldı. Aracın ön tarafından bakıldığında kromajlı havalandırma ızgaraları sayesinde dikkat çekici olmuş. Bunun yanı sıra sert çizgilerin bulunduğu araçta farların köşeli olması 5075–1800–1780 ebatları ile devasa görüntüyü tamamlamış. Aracın kabini ve kasası ayrı gibi bir görüntü verilmiş. Yan kısımlarda basamaklar sayesinde araca bilinmeden dışardan oldukça güvenli gözüküyor. Ayrıca piyasada 8 renk seçeneği bulunuyor.

L 200 iç dizaynı tipik Japon otoları gibi sadeliğe yer verilmiş. Diğer araçlar olduğu gibi çok fazla düğme yok. Basit ve kullanımı kolay ön konsolda klima düğmeleri yol bilgisayarı ve müzik sistemi bulunuyor. Hız sabitleyici ve müzik sistemi direksiyon kontrol ediliyor. Arka cam elektrikli olarak açılabiliyor. Koltukları oldukça rahat olan araçta yol tutuşu ESP desteği ile artırılmış bu şekilde güvenli bir sürüş sağlıyor.

2.5 litrelik motor sahip araç 0 dan 100 km/s hıza 13 saniyede ulaşıyor. 2000 kg ağırlığa sahip araç özellikle arazide çok iyi performans sergiliyor. Orta ve arka kilitli diferansiyele sahip araç 20,5 cm terden yüksekliği ile çiftçiler tarafından arazide kullanılmak üzere alınıyor. Araçta 75 litre yakıt deposu bulunmaktadır. İsteğe göre 4 çeker olması da kulanıcı için kolaylık sağlıyor.

Araç üzerinde bulunan özellikleri sıralarsak;

Barometre, termometre, pusula, altimetre (multi fonksiyonlu bilgi ekranı)

17 alüminyum alaşım jantlar

elektrikli ayarlanabilir ve ısıtmalı yan aynalar

karartılmış arka ve yan camlar.

entegre ön sis farları

krom kaplama aynalar ve kapı kolları

yan basamaklar

deri direksiyon ve vites topuzu.

5 elektrikli cam. sıkışma önleyicili

orta kol dayama

otomatik klima

ön yolcu koltuğu altında çekmece

ek 12 v soket

mp3 çalar

sürücü koltuğu yükseklik ayarı

yükseklik ayarlı direksiyon

isteğe göre 4×4  4×2 olabilme

ABS

EDB

ESP (ASTC )
Arka difransiyel klidi

sürücü ve yolcu hava yastıkları

isofiz çocuk koltuğu hazırlığı

kapılarda çelik çubuklar

uzaktan kumandalı merkezi kilit.

(Visited 99 times, 1 visits today)