RENAULT KANGOO MODİFİYE PARÇALARI

Ülkemizde hafif ticari araçlar sınıfında oldukça çok kullanılan araçlar biride Kangoo’dur. İkinci piyasasında önemli bir yere sahip olan kangoolar, ticarini yanı sıra geniş aileler için binek olarak ta kullanılmaktadır.

Kangoo Tavan Çıtası:

Tavan çıtalarının uzun ve kısa olanları piyasada bulunmaktadır. Uzun olanlar daha çok araç üzerinde bir şeyler taşımak amacıyla kullanılırlar. Kısa olanlar aracın görüntüsü güzelleştirmek modifiyeyi tamamlamak için kullanılır. Aracın görüntüsü göze daha hoş gelmesini sağlar.

Kangoo tavan çıtasını piyasa 50–75 TL montaj dahil olarak satılmaktadır.

Kangoo Yan Basamak:

Aracın görüntüsü büyük ölçüde değiştiren bir aksesuardır. Aracı yandan gelen darbe ve sürtünmelere karşı koruyan aynı zamanda basamak görevi gören yan basamaklar aracın sade görüntüden kurtarmaktadır. Piyasada bir çok çeşidi bulunmaktadır.

Kangoo yan basamak, koruma demiri 230-315 TL fiyata satılmaktadır.

Kangoo Ön ve Arka Koruma Demiri:

Ön koruma demiri paslanmaz krom malzemeden yapılmıştır. Önden aracın daha havalı gözükmesini sağlar. Ön ve arka koruma demiri aracın güvenliğini de artırır. Ön koruma demiri, yan koruma ve arka koruma demiri üçü aynı anda kullanılarak görüntünü göze hoş gelmesini sağlar. Koruma demirleri Kangoo modifiyenin olmazsa olmazlarındadır.

Kangoo ön koruma demiri 250-300 TL, arka koruma demiri 100-135 TL fiyata satılmaktadır.

Kangoo Ön Tampon Üstü Koruma:

Yeni kangoolar için uygulanmaktadır. Ön kaputun devamı şeklinde görünerek aracın çok hoş görünmesini sağlar.

Kangoo ön tampon üzeri koruma 150-175 TL fiyata montajı dahil satılmaktadır.

Kangoo Ön Tampon Altı Karlık:

Tamponunun altına monta edilerek aracı yere daha yakınmış gibi gösterir. Karlıkların araca kattığı havayı modifiyeciler bilirler. Tamponun altı, aracın rengine uygun olarak satılmaktadır. Kangoo için tüm renk kodlarında hazırlanmış karlıklar bulunmaktadır.

Kangoo ön tampon altı karlık 175 TL montaj dahil olarak satılmaktadır.

Kangoo için diğer aksesuarlar

Cam rüzgarlığı 30-35 TL, cam çıtası 20-25 TL, çelik kapı kolu 50-60 TL, kapı eşiği 27-30 TL, sürgülü kapı çıtası 35-45 TL, ön panjur 50-55 TL, ön tampon 160-200 TL, arka tampon 250-270 TL

(Visited 69 times, 1 visits today)