FİAT TEMPRA DIŞ MODİFİYE PARÇALARI

TEMPRA DIŞ MODİFİYE PARÇALARI

Tempra kendi sınıfındaki araçlarla kıyaslandığında modifiye yapılmadan bili çok havalı bir görünüme sahiptir. Ön tarafı alçak arka tarafı oldukça yüksektir. Çok az bir masrafla çok havalı görünüm yakalanabilir.


Tampon: Aracın duruşuna göre en çok yakışan hava kanallı tamponlardır. Tek parça halinde bulunan tamponlar pahalı olmasından dolayı tampon eki (karlık) takılarak tampon yere yaklaştırılabilir. Ön tampon ve arka tampon ahenk içerisinde olmalıdır.

Yan Marşpiyel: Aracın yandan görünüşünü tamamlar. Ön tampon ve arka tampon arasındaki bağlantıyı sağlıyormuş hissi verir. Tempranın havasına hava katar.

Ön Kaput Uzatma ve Arka Bagaj Düzleştirme: Modifiyede isteğe bağlı olarak yapılır, Tempra modifiyede arka bagaj düzleştirme daha çok kullanılır.

Kaput Kaplama: Ön kaput aracın rengine göre tamamen kaplanıldığı gibi sadece orta kısmıda kaplanabilir.

Ön Far Arka Stop: Diğer araçlarda pek çok far ve stop çeşidi bulunurken, Tempralar için hazırlanmış far ve stop çeşidi azdır. Modifiye yapılırken ustalar yardımı ile güzel far ve stoplar yerleştirilebilir. Arka stoplar için daha çok şeçenek var. Angel far bulunmuyor. Xenon far yapılabiliyor.

Spolier: Bagaj üstü ışıklı spolier en çok kullanılan spolier çeşididir. Bagaj üstüne yapılan modifiye göre daha büyük kanatlar takılabilir.

Egzoz Ucu: Arkadan görünüşü güzelleştirmek için takılan egzoz ucunun Tempralarda en çok tercih

edileni kareye benzeyenlerdir.

Çelik Jant : Temranın modifiyede olmazsa olmazı olan jantlardır. İyi bir jant şeçimi aracın havasını, duruşunu, görüntüsünü değiştirir.

Far Kaşı

Kaput Havalandırma

Konuyla ilgili diğer yazılar etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
, Arama cümleleri:tempra modifiye parçaları (247),tempra marşpiyel (66),tempra aksesuar (44),tempra ek tampon (37),tempra angel far (36)
20 Mayıs 201054.254 okunma 9 defa yorumlanmış

9 yorum yapılmış »

 • levent demiş ki:

  ya biz yeni kaza yaptık ön taraf haşat tampon alcam havalı bşey olsun nerden bulabilirim fiyatı nedir bide vizede sorun olurmu şimdiden teşekür

 • levent demiş ki:

  o5544826463 izmir

 • Anonim demiş ki:

  YA BİZE ÖN ARAKA EK TAMPON BİDE MARSBİL LAZM NERDEN BULURUZ ARABA TEMRA MODEL 92 YARDIMCI OLRMUSUZ

 • sedat terzi demiş ki:

  ben şahsen beyenmedim modifiye dedinmi görülmemiş bir aksesuar olmalı tambonlar karlıklar tehşet olması lazım tembra dedinmi aksesuar yakışan en iyi arabadır ama daha öyle aksesuarlı bir temra görmedim

 • Uqur demiş ki:

  ßu TamponLardan bizede Lazmda aradık ama bu tarz bişey buLamadık aracn sahibi fiyatını we neredn buLabiLeceqimizi söyLrsnz sewinirim.

 • levent demiş ki:

  aracım fiat tepra aksasuar yapma istiyorum

 • ömür demiş ki:

  tempra nekadar

 • motorcu erdal demiş ki:

  tempraya tükürsen yakışır ama benim tercihim fazla abartılı olmadan modifiye yapmak en güzeli

 • mesut güney demiş ki:

  tempranın 2013 ünü bugün çıkarın alırım.çünkü avrupadan tut yerliye kadar çok arabam oldu ama temra gibi olmadı

Yorum yapmak ister misiniz?!