Fiat Doblo Modifiye Parçaları ve Fiyatları

Fiat doblo modifiyesi bir bütün halinde yapılmalıdır. Ön korumadan, arka merdivene,ayna kapağında yan marbiyele kadar aynı renkte ve ahenkte olmalıdır.


Fiat Doblo Tavan Çıtası

Doblo modifiye parçalarında normal otomobillere oranla çok daha fazla seçenek vardır. Tavan çıtaları dobloya özel olarak üretilmiştir. Aracın üzerine süs maksatla yapıştırıldığı gibi yük taşımak içinde delerek montajı da yapılabilir. Araca estetik bir hava katar. Yük taşımada oldukça işe yarar.

Piyasa değeri 45-55 TL

Fiat Doblo Ön Koruma Bar

Karşıdan gelen yada önde giden araçlarda çekilin yoldan etkisi sağlayacak kadar havalı bir görüntü sağlarlar. Aracı daha güvenli kılarlar. Araca sonrada monte edilen ön korumalar, ön gelecek darbelerde airbag sisteminin çalışması için özel montaj yerleri bulunmaktadır. Aracı darbelere karşı koruduğu gibi dış görünüme ayrı bir hava katar. Kromdan imal edilen 1,20mm ile 1,50mm kalınlığında borular kullanılarak yapılırlar. Sis farlarına uygun olarak üretimler de mevcuttur.

Piyasa değeri 380-460 TL

Fiat Doblo Yan Kapı Çıtası

Aracın modeline ve rengine uygun, renkler ve modeller bulunmaktadır. Aracın yandan görünüşüne ayrı bir hava katmaktadır. Yan taraftan gelen ufak tefek darbelerde aracın zarar görmesini engeller.

Piyasa değeri 65-155 TL.

Fiat Doblo  Kapı Kolu

Aracın sade görüntüsünü alarak aracın havalı gözükmesini sağlar. Modifiyede bir çok modeli vardır. Nikel renkli olanlar daha fazla ilgi çekerler.

Piyasa değeri 35-50 TL

Fiat Doblo Yan Koruma (marspiyel basamak)

Aracınıza çarpmalara karşı koruyan yan basamak araca monte edilirken orijinal deliklerine baglanır. Nikel renkli krom borudan imal edilmişlerdir. Aracın sağlamlılığın ve güvenilirliğini oldukça artıran bir modifiye parçasıdır.

Piyasa değeri 230-250 TL

Fiat Doblo Arka Demir

Aracı arkadan çarpmalara karşı koruyan arka koruma demiri ön ve yen korumaların devamı niteliğindedir.

Piyasa değeri 100-140 TL

Fiat Doblo Bagaj Çıtası

Aracın arka kısmında plakalığın üst kısmına monte edilir.

Piyasa değeri 55-60 TL

Fiat Doblo Bagaj Açma

Kapı kollarının benzeri şekilde bagaj açma kolu de değişmektedir.

Piyasa değeri 30-40 TL

Fiat Doblo Ayna Kapagı

Aynaların arka kısmına yapıştıran ayna kapakları genelde nikelaj rengindedir. Aracın yandan görünüşüne hava katar. Diğer modifiye parçalarını görüntü bakımında tamamlar. Şık ve parlak bir görünüm sağlar.

Piyasa değeri 30-45 TL

Fiat doblo arka merdiven

Aracın arka kısmında sadece aksesuar amaçlı takılıyor. Merdivenin üzerine stepne de bağlanabiliyor.

Piyasa değeri 90-150 TL

(Visited 192 times, 1 visits today)