EGZOZ SESİNİ KONTROL ALTINA ALMAK

EGZOZ SESİNİ KONTROL ALTINA ALMAK

Bazıları egzoz sesini etraftakilere duyurmadan rahat edemezler. Egzoz sesi için abart egzoz yeterlidir. Trafik polislerinin yaptığı çevirmelerde egzozlerı sökülmekte, araç bağlanmakta ve para cezası almaktadırlar. Başınız derde girmeden egzoz sesine ulaşmak için Varex egzoz sistemlerinin ürettiği kelebekli egzoz kullanmalısınız. Egzoz sesini kontrolü tamamen size verilmiş. Televizyon kumandası gibi sesi açıp kapatabilirsiniz. Araç muayeneden geçerken yada çevirmeye yaklaşırken artık rahat olabilirsiniz.

Ayrıca motor performansını düşürmeden egzoz kapalı konumda bile motoru sıkmadan yol almanızı sağlar. En önemli özelliklerinde biriside budur. Kelebek kapandığında normal egzozlardan daha iyi performans sergiler. Motorda geri tepme olmaması için yan çıkış kanalarını açarak egzoz yolunu uzatır ve sessiz bir şekilde yol almanızı sağlar.

Konuyla ilgili diğer yazılar etiketler:, , , , , , , , , ,
, Arama cümleleri:kurt egzoz nasıl yapılır (17),kurt egzoz fiyatları (6),tofaş kurt egzoz fiyatları (3),kurt egzos fiyatları (3),kelebekli egzoz (2)
13 Şubat 20117.736 okunma 2 defa yorumlanmış

2 yorum yapılmış »

  • W-9 demiş ki:

    fayat hakkında bilgi verseydin güzel olacaktı ;)

  • OTO HASTASI demiş ki:

    Bu egzosun muayeneden geçtiğinden eminmisiniz?? adamlar her noktasını kontol ediyor otonun ve bu egzostaki sistemi görünce muyaneden geçireceğinden eminmisiniz??

Yorum yapmak ister misiniz?!