Doğan Slx Far Kaşı Uygulaması ve Fiyatı

Tofaş Şahin ve Doğan araçların ön farlarına yapılan modifiyeler aracın önden görünüşüne modern bir hava katmaktadır. Klasik farların üstüne ve altına kaş yapılması oldukça yaygın bir uygulamadır. Aracın rengine uygun kaşlar, yapışkan olarak veya plastik malzemeden özel olarak yapılmış şekilde piyasada bulunmaktadır. Diğer modifiye malzemelerine oranla çok ucuza satılmaktadır. Piyasa değeri 3-11 TLdir.


Diğer bir kaş şeklide yuvarlak far kaşıdır. Farların ışık veren yuvarlak kısımları açıkta kalacak şekilde biraz koyu film ile far camının kaplanmasıdır.

Ön farlar için yapılacak diğer değişiklik LED li far takılmasıdır. Araca spor görünüm kazandıran bu uygulamada farlar yandığı zaman Angel halkalar ve Led dizayn görüntüyü mükemmelleştirir. Aracın gündüzleri farlar yanmadığı zamanlarda çok havalı bir görünümü vardır. Normal farlara oranla pahalı olan LED li farlar piyasada 160-175 TL dir.

Tofaş Modifiye far uygulamaları fiyatları için tıklayın

Konuyla ilgili diğer yazılar etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
, Arama cümleleri:tofaş far kaşı modifikasyon (16),doğan slx far kaşı (15),tofaş far çeşitleri (10),doğan slx far (9),doğan slx far fiyatı (8)
26 Nisan 201014.990 okunma 1 defa yorumlanmış

Bir yorum yapılmış »

  • serhan demiş ki:

    bunları kıbrısa getirme inkanımız var mı acaba ?

Yorum yapmak ister misiniz?!