Doğan-Şahin Spoyler (Spoiler) Modifiye Çeşitleri ve Fiyatları

Tofaş Doğan ve Şahin Spoiler Spoyler Modifiye Parçaları

Doğan ve Şahinlerde kullanılan bir çok çeşit spolier vardır. Harika bir dış modifiye için doğru tercihi yaparak en uygun spolier seçilmelidir. Spoyler modifiyesi dış görünümü nerdeyse bütünüyle değiştirmektedir.Modifiyenin olmazsa olmazların spoiler oldukça ucuz bir malzemedir.

Body Kit uygulamasının bir parçası diyebiliriz spoyler modifiyesi için. Genelde Bagaj Spoyleri ve Tavan Spoyleri olarak iki farklı uygulaması bulunan spoylerlerin doğan ve şahin için genelde tavan spoyleri pek uygulanmaz. O yüzden burada tofaş doğan ve şahin modelleri için bagaj üstü spoyler modifiyesinden bahsedeceğiz.


Spoyler modifiyesi Neye Yarar? Spoylerin Faydaları Nelerdir?

Sadece havalı görüntü sağlamakla kalmayıp yüksek hızlarda aracın yol tutuşuna büyük katkı sağlar. Araç hızlandıkça hafifler. Hafifledikçe de kontrolü zorlaşır. Bu noktada spoilerlar devreye girer. Motor modifiye sayesinde daha hızlanan araçta; yüksek hızlara çıkıldığında arabanın yardığı hava rüzgarlığa (spoiler) çarpar. Aerodinamik etkiden oldukça yararlanarak arabanın arka kısmına baskı yapar, böylece aracın yol tutuşu artar.Spoilerlar doğru uygulandıkları taktirde araçların yol tutuşlarını güçlendirirler.

Spoyler Aracın Yakıt Tüketimini Arttırır Mı?

Spoylerler yakıt tüketimini çok az miktarda yükseltirler.

Doğan-Şahin Bagaj Üstü Spoyler (Spoiler) Modifiye Çeşitleri

Piyasada Tofaş doğan ve şahin modifyelerinin en can alıcı noktalarından birisi Spoyler Modifiyesidir. Piyasadaki gördüğünüz bazı Spoyler çeşitlerini sizler için derledik. Spoyler fiyatları 70 TL ile 100 TL civaırnda olmakla birlikte, efsane bir modifiye için cebinizi biraz daha açmanız gerekebilir.

Konuyla ilgili diğer yazılar etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
, Arama cümleleri:doğan slx bagaj üstü spoiler (31),şahin spoyler (19),tofaş rüzgarlık çeşitleri (15),şahin rüzgarlık (13),Doğan slx arka bagaj rüzgarlık (11)
8 Nisan 201024.171 okunma 6 defa yorumlanmış

6 yorum yapılmış »

 • ferdi demiş ki:

  ya çok güzel ama ben bağaj üstü rüzharlık arıyom düz rüzgarlık

 • aziz can demiş ki:

  yaw arkadaşlarr bana bunun aynısı bitane lazım kimlen irtibata geçim

 • dedo demiş ki:

  akışıma deqil qidişine bakıcan qardaşşşşşşşşşşş

 • Anonim demiş ki:

  Ya arka cam ustundeki spoyler nerden bulurum dogan slx

 • Anonim demiş ki:

  arkadaşlar bana spoiller lazım beyaz şahin de olan dan n 05442710060 bilgi vermek ve yada yardımcı olmak icin haber verirseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim

 • aykut demiş ki:

  05442710060 o spoiller bana dA LAZIM HEM DE ACİL

Yorum yapmak ister misiniz?!