Şahin ya da Doğan otomobilinize makyaj yapmak istiyorsanız, nasıl yüz makyajında gözler önemli bir yer tutar, siz de arabanızın gözleri olan farlarına makyaj yaptırmalısınız. Doğan ve şahin arabalar için far modifiyesini sizler için araştırdık.

Doğan Şahin Modifiye Far: Doğan- Şahin Farları, Çeşitleri ve fiyatları


Doğan- Şahin için far modifiyesi yapmak istiyorsanız, piyasadaki terimleri az çok bilmenizde fayda var. İsterseniz ön ve arka farlarınıza dokunmadan, sadece far kaşı yapabilir, kolayca görüntüsünü değiştirebilirsiniz. Ama farklı bir şahin ya da doğan için, far çeşitlerini incelemeniz gerekir.

Doğan Şahin Yedek Parça: Far ve Far Camı Fiyatları

Öncelikle far için yedek parça fiyatlarına göz atalım. Sadece far camı kırıldı ise örneğin Ayfar far camını ( Doğan SLX ve Şahin S için) sadece 10 tl civarında bir fiyatla bulabilirsiniz.

Eğer komple far ihtiyacınız var ise, tek far sinyal ve kablolarıyla beraber 40-50 Tl civarında fiyatla satılıyor. Çiftini ( Ayfar marka) 80 tl’den alabilirsiniz.

Şahin Yedek Parça: Şahin Stop Lambası

Modacar marka şahin stop lambasının Fiyatı 27 tl civarındadır.

Doğan Şahin Modifiye Far Çeşitleri

Paranız çoksa xenon far taktırmaya ne dersiniz? Mercekli xenon far almak, size 400-500 Tl gibi bir rakama patlayabilir, haberiniz olsun. Xenon far kiti, yaklaşık 125 tl civarındadır.

Doğan- Şahin Angel Far modifiye

Hatta angel farlar da güzel gidecektir. Angel far uygulamasını da kolayca yapabilirsiniz. Normal farların üzerine yuvarlak angel farları taktınız mı, modifiyeniz tamamlanmış demektir.

Ama isterseniz yandaki resimdeki gibi kit halinde angel far kiti de alabilirsiniz. Ayfar Angel tipi komple far + sinyal lambasının fiyatı yaklaşık 40 TL.

(Visited 83 times, 1 visits today)