Sizler için Efsane Turbo ŞAhin 06 MJU 06 yarışlarının videolarını derledik. İnanması çok zor belki ama 600 beygirlik Amerikan Novayı bile geçmeyi başaran Şahini görünce insan keyifleniyor.

06 mju 06 Video, 06 mju 06 Yarışları Videoları


Aşağıda 06 mju 06 Yarışları videolarını göreceksiniz. Listemize kim girdi ise havası aldı sadece. 06 mju 06 ile baş etmek herkesin harcı değil. Çeşitli illerde yapılan drag yarışlarında ŞAhin Turbo, ipi hep önde göğüslemeyi başarıyor. Gerçekten çok etkileyici bir performans… Aşağıdaki rakipler hiç hafife alınacak rakipler sayılmaz. Honda CRX Çift Motor Turbo + Nos, Fiat Bravo Turbo + NOS, Toyota Corolla Turbo, Seat Cupra Turbo + NOS… Daha videosunu yayınlayamadığımız pek çok araç, Şahin ile yarışıp boynu bükük ayrıldılar.

06 mju 06 Video: Rakip Honda CRX Çift Motor Turbo + Nos

İlk yarışta videodan biz keyif almadık çünkü rakip Honda CRX Çift Motor Turbo + Nos çok basit kaldı. İstanbul Autodrom’da, Torbo Şahin Efsanesi tarih yazdı.

06 mju 06 Video:Fiat Bravo Turbo + NOS

Fiat Bravo Turbo + NOS, Efsane ŞAhin 06 mju 06’yı zorlamayı başardı. Aa Ankara Hipodromunda Drag yarışını kazanan tabii ki 06 MJU 06 oldu.

06 mju 06 Video: Rakip Toyota Corolla Turbo

Bu sefer İzmir Pınarbaşındayız ve rakip Toyota Corolla Turbo. Toyota da 400 beygirlik Şahin 06 mju 06 ya yetişemiyor.

06 mju 06 Video: Rakip Seat Cupra Turbo + Nos

Seat Cupra Turbo + Nos, videodan da görebileceğiniz gibi Efsane Şahinimizi en çok zorlayan araba olarak görülüyor. Yine de Şahin başka aranaya geçit vermmeye kararlı görünüyor.

(Visited 22 times, 1 visits today)